Plaj Vücudu İçin Antrenman 1

Şu an itibariyle Şubat ayında bulunmaktayız. Önümüzde tam olarak 5 ayımız var. Eğer şimdi harekete geçerseniz, istediğiniz vücuda ulaşmak veya yaklaşmak için yeteri kadar vaktiniz olur.

Biz önerilerimizi yazalım fakat biliyoruz ki, mayıs ayında havalar ısındığı zaman ve montlar, kazaklar üzerimizden çıktığında pek çok kişi tatilin geldiğini anlayacak ve 1 aylık sürede verilen çabalar sonuç vermeyecek.... Fakat şimdi başlayanlar, istedikleri Plaj Vücuduna sahip olabilecekler...

Öncelikle beslenme programınıza müdahale edin... Poğaca, börek, beyaz ekmek, yağlı besinler, aşırı karbonhidrat tüketimini azaltın aksi halde uyguladığınız antrenman programından çok fazla sonuç alamazsınız. Aslında uyguladığınız programdan güç ve kas artışı olarak sonuç alabilirsiniz ama görsel olarak sizi tatmin edecek bir vücuda sahip olmak için BESLENMENİZE dikkat etmeniz gerekmektedir. 

4 Hafta Uygulayabileceğiniz Antrenman Programı:

Haftada 4 gün uygulamanız gereken bu antrenman programına başlamadan önce lütfen sağlık problemlerinizin olup olmadığını öğrenmek için doktorunuza başvurunuz... Vücudunuzu tek parçaymış gibi bir görünümden uzaklaştırmak için farklı egzersizler uygulamak hem kaslarınızın daha belirgin olmasını sağlar hemde estetik görünmesini.