b-fit Ankara Birlik Mahallesi

b-fit Ankara Birlik Mahallesi
Türkiye genelinde 235 , Ankara’da 23 şube ile hizmet veren b-fit, 24. Şubesi ile Birlik Mahallesinde 1 Nisan 2014 tarihinde hizmetinize açılıyor. 150 m2lik alanımızda spor sonrası cafe alanımızda dostlarınızla keyifli sohbetler edebilir, geliştireceğimiz sosyal sorumluluk projelerimize destek vererek güzelliklere kadın dokunuşunuzu katabilirsiniz. 
b-fit Birlik Mahallesi İletişim Bilgileri:
Adres:
Birlik mahallesi 448.cad No 105 cankaya 
Telefon:
0312 496 47 45
Web Site:
 
E - Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
          Facebook:
 
b-fit sistemi nedir? 
Sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir spor sistemidir. İstasyon çalışmaları kendi itme- çekme gücünüzle egzersiz yaptığınız hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşur. 
Spora çok yatkın olmayanları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiren bu çalışma, hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.
Neden 30 dakika?
Tüm dünyada uygulanan bu sistemle, vücudun her noktasının 30 dakikada ihtiyacı olan günlük sporu sağlayabileceği kanıtlanmıştır. Bu 30 dakika ile vücudun tüm kasları aerobik ihtiyacınızı karşılayarak çalışır. Sağlıklı bir yaşam için gereken böyle bir egzersizdir. Ayrıca 30 dakikalık egzersiz programları arasında en çok kalori yakan program istasyon çalışmalarıdır. Hızlı sonuç verir ve herkesin kendine ayıracak bir 30 dakikası mutlaka vardır!
Neden b-fit?
Her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmaya hizmet ediyoruz.
On üç yaşından yetmiş yaşına kadar tüm kadınlarımıza eğlenerek spor yapmaları, forma girmeleri ve sağlıklı yaşam bilinci oluşturmaları için hizmet veriyoruz.
b-fit Sisteminin faydaları nelerdir?
- Kasların şeklinin ve kuvvetinin gelişimi/artışı
- Dayanıklılık artışı
- Yorgunluk azalması
- Performans yüksekliği
- Kemik yoğunluğunun korunması
- Kas ve eklem sakatlanmalarının önlenmesi
- Posture (duruş) gelişimi
- Kan dolaşımının kolaylaşması
- Tüm bunların yanı sıra, diyabet, yüksek tansiyon, kronik kalp hastalığı, bağırsak kanseri ve erken ölüm riskini azaltmak, ideal kilonuzu korumak, sağlık kemiklere, kaslara ve eklemlere sahip olmak, depresyon ve endişeyi azaltmak, genel olarak daha iyi bir psikolojik yapıya sahip olmak da sporun yararları arasında yer alıyor.
b-fit’in Diğer Spor Sistemlerinden Farkı Nedir?
Araştırmalar, her gün yapılan aynı tip egzersizlerin vücudu bir süre sonra alışkanlığa iterek beklenen faydayı düşürdüğünü gösteriyor. Oysa, b-fit'te geçirdiğiniz her 30 dakika, bir öncekinden farklı olacak ve vücudunuzu sadece dayanıklılık ya da sadece aerobik çalışmalarında oluşan alışkanlıktan koruyacaktır.
Ağırlık esaslı makinelerin vücuda verdiği zorlama olmadığı için ağrı olmadığı için ağrı olmayacaktır. Süratinizi ve dolayısıyla makinenin vücudunuza uyguladığı karşı kuvveti siz ayarlayacaksınız.
Makineleri ne kadar süreyle ve hangi sırayla kullanacağınız sizin için önceden belirlenmiştir. Ne yapacağınızı keşfetmek gibi bir durum yoktur.
Sizden daha fit arkadaşlarınızla aynı grupta çalışabilirsiniz; çünkü makineler sizin gücünüzü göre kendini ayarlar.
b-fit Birlik Mahallesi Fotoğraflar:
 
İlgilinizi Çekebilecek İçerikler
Belgrad'ta Gece YürüyüşüBelgrad'ta Gece Yürüyüşü...
Belgrad Ormanı'nı bir de gece keşfetmeye ne dersiniz? Kafa fenerlerimizle ormanda yapacağımız bu yürüyüşle farklı bir deneyime hazır olun! PROGRAM: ...
Sırtımızı Genişletirken, Gövdemizi Nasıl İnceltebiliriz?Sırtımızı Genişletirken, Gövde...
    Dayanıklı bir gövdeyi incelten iri bir sırt, vücut geliştirme ile ilgilenen kişilerin fiziğinin hayati bir bileşenidir. Ancak, sırt kas...
Kendi Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi 10 HareketKendi Vücut Ağırlığınızla Yapa...
Herhangi bir spor merkezine üye olsanızda olmasanızda, aşağıdaki hareketleri her yerde uygulayabilir ve maksimum derecede verim alabilirsiniz. Üstelik h...
Sporcu Bir Ailenin ve Ülkemizin Gururu Çağıl Özge Özkul Oylarınızı Bekliyor...Sporcu Bir Ailenin ve Ülkemizi...
Sporcu bir aileden gelen Özkul, 1988 Ankara doğumludur. Atlım Üniversitesinde Ekonomi okuyan Çağıl, Miss Universe 2012 yarışmasında Ülkemizi temsil etme...
Şınav Çekmenin FaydalarıŞınav Çekmenin Faydaları...
Şınav çekmek belkide insanoğlunun en eski ve ilk yaptığı fiziksel aktivitelerin başında gelmektedir. Bir bebek bile yüz üstü yattığında kendini yukarı d...
Sarımsağın Faydaları Nelerdir?Sarımsağın Faydaları Nelerdir?...
Sarımsak, binlerce yıldır tüm kültürlerde kullanılan hem yemeklerde kullanılan hemde tedavi edici özellikleri sayesinde ilaçlarda şifa niyetine kullanıl...